Escape to the Imagination
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa personajului

In jos 
+4
Sen
Joshua
Bloom
Ayame
8 participanți
AutorMesaj
Ayame
Administrator
Ayame


Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 29/05/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 9:13 am

Cod:

[b]Nume[/b]:
[b]Prenume[/b]:
[b]Porecla[/b]:
[b]Varsta[/b]:
[b]Ocupatie[/b]:
[b]Istorie[/b]:
[b]Poza[/b]:

Atentie! Poza este obligatorie si diferita de avatar. Aceasta nu se pune in spoiler, se va redimensiona de la forum. La istorie scrieti minim un rand intreg.
Sus In jos
https://escape.forum-canada.com
Bloom
Membru nou
Bloom


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 30/05/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 10:47 am

Nume: Hack
Prenume: Bloom
Porecla: Blo
Varsta: 18
Ocupatie: student
Istorie: de la varsta de 14 a inceput sa scsrie poezii, romane... traieste pe cont propiu de cand avea 6 ani .. restul descoperiti cu timpul.
Poza:
Fisa personajului Skhao00593yc
Sus In jos
Ayame
Administrator
Ayame


Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 29/05/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 10:55 am

Nume: Hatsuki
Prenume: Ayame
Porecla: Ai
Varsta: 17 ani
Ocupatie: Studenta
Istorie: S-a nascut intr-o familie de rang inalt. Are un frate mai mare ce o ajuta de fiecare data, dar se cam baga in viata ei personala. Este foarte apropiata de parintii ei, dar uneori prefera sa stea singura. In urma cu 2 ani a inceput sa calatoreasca de una singura, parintii ei avand incredere in ea.
Poza:
Fisa personajului 18983010
Sus In jos
https://escape.forum-canada.com
Joshua
Membru
Joshua


Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 30/05/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:05 am

Nume:Garret
Prenume:Joshua
Porecla:Josh
Varsta:18
Ocupatie:student si cand are chef asasin
Istorie:S-a nascut la New York intr-o familie ce nu-l dorea. Totusi parintii lui l-au crescut impreuna cu ceilalti doi frati mai mari ai sai. Niciodata nu i-au oferit dragostea de care avea nevoie. A realizat ce se intampla la o varsta frageda adica sapte ani. De la zeci ani a inceput sa faca tot felul de prostii pentru a se razbuna pe parinti. La cinspe ani a violat o fata, lasand-o insarcinata. A intrat la inchisoare pentru asta pana la saptispe ani. A iesit pe cautiune, platita de prietenii sai din cartier. A crezut ca faptul ca a stat departe de familie trei ani ii va schimba parintii dar s-a inselat.Ajuns acasa parintii l-au tratat cu aceeasi indiferenta ca atunci cand era mic.In noaptea in care a implinit optispe ani a avut loc un incendiu la casa parintilor sai. In casa se aflau parintii sai, fratii si chiar el. El a fost singurul care a scapat de moarte, alegandu-se cu cateva arsuri. Politia cred ca de la un scurtcircuit s-a intamplat totul dar realitatea e alta. Pe abdomenul si spatele lui Josh inca se mai pot vedea cateva arsuri.Dupa incendiu a plecat din New York pentru ca nu cumva politistii sa descopere adevarul.
Poza: n-am alta inafara de av
Sus In jos
Sen
Membru
Sen


Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 30/05/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 12:33 pm

Nume: Yamada
Prenume: Senyore
Porecla: Sen
Varsta: șaptesprezece
Ocupatie: student
Istorie: Cand avea șase ani,tatăl său a plecat în S.U.A ,el a rămas cu mama și sora lui.Locuiește acum singur,dar aporapte de sora lui,pentru a -l ajuta in momente grele.Restu aflați voi.
Poza:
Fisa personajului Timothyl
Sus In jos
http://dark-zone.roomforum.com/forum.htm
Robin
Membru avansat
Robin


Numarul mesajelor : 234
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe unde nimeresc...
Stare de spirit : De cand te-ai dus pur si simplu, Nu mai e la fel. Fara tine e prea liniste, In cartier. Ridic fruntea spre cer si ma rog, Sa zambesti. Macar sa stiu ca ti-e bine, Acolo unde esti.Si de fiecare data, Cand va tuna si va ploua. Fiecare strop, Imi va rani inima. Voi stii ca ai necazuri, Si ca nu pot sa te ajut Decat prin rugaciuni, Nimic mai mult.

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 10:09 pm

Nume:Nakamura
Prenume:Robin
Porecla:Rob sau Sylver
Varsta:19
Ocupatie:student la facultatea de muzica si dans
Istorie:S-a nascut in Florenta, dar este jumatatea japonez.Ii place mult sa cante si sa danseze asa ca s-a inscris intr-o facultate faimoasa pentru dans si muzica.La varsta de 15 ani a plecat de acasa incepand sa locuiasca cu fratele lui mai mare.Este fiul unui mare magnat, ceea ce il face sa fie mai increzut si mai plin de sine.Ii place sa cheltuiasca bani si nu-i pasa de celelate persoane decat,de cei pe care ii considera cu adevarat prietenii lui.
Poza:Fisa personajului A85dbe26616ec0_full
Sus In jos
Sunshine
Membru avansat
Sunshine


Numarul mesajelor : 216
Data de inscriere : 31/05/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 1:20 am

Nume:Cloud
Prenume:Sunshine
Porecla:-
Varsta:17-18
Ocupatie:Studenta la actorie
Istorie:S-a nascut in Paris, dar a plecat de acolo la paisprezece ani, cand parintii ei s-au retras in afaceri. Uraste persoanele cu nasul pe sus, si accepta ca doar ea sa fie asa. A intrat la facultatea de actorie, avand un talent innascut pentru acest lucru. Usor copilaroasa, isi face prieteni cu carul
Poza: Fisa personajului PurpleHairedCatGirlinaUniform
Sus In jos
Amber
Membru nou
Amber


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/05/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 3:39 am

Nume: Black
Prenume: Amber
Porecla: Amy
Varsta: 18 ani
Ocupatie: studenta si coregrafa
Istorie: S-a nascut in Ottawa, Canada si are 2 surori mai mici decat ea si-un frate mai mare cam cu 2 ani, iar mama sa a murit din pacate la nasterea sa. A trait mai mult in grija tatalui, iar de la 13 ani a inceput sa creeze diferite coregrafii, acestea transformanduse mai apoi in adevaratul sau hobbie. Are mai mereu grija de surorile sale mai mici vitrege. Nu si-a dorit niciodata sa fie in centrul atentiei sau sa fie admirata, doar isi doreste sa le asigure surorilor sale un trai decent, si sa poata sa'si faca tatal mandru, prin coregrafiile sale. Este cam sentimentala uneori, si pune mult suflet in coregrafiile sale. Danseaza mai mult tango , insa ii place sa experimenteze si alte dansuri.
Poza: Fisa personajului CC-1
Sus In jos
Annabelle
Membru nou
Annabelle


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 01/06/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:14 pm

Nume:Michigan
Prenume:Annabelle
Porecla: Bella
Varsta:17
Ocupatie:eleva
Istorie:Este fiica unor importanti oameni de afaceri din Los Angeles.Nu prea ii place faima de aceea a renuntat la cariera de fotomodel.Ii place comunicarea de aceea este foarte deschisa si isi face prieteni noi cu usurinta, uraste persoanele fitoase si mincinosii.
Poza: Fisa personajului Hghghg
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa personajului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Escape to the Imagination :: RPG.Anime-Inscrieri :: Personaj Anime-
Mergi direct la: